Media o nas: 

 

 

 

 
 

 

Film korporacyjny – efektywna promocja firm i przedsiębiorstw

Filmy korporacyjne od pewnego czasu stanowią coraz bardziej popularną formę promowania firm oraz przedsiębiorstw. Tego rodzaju materiał jest w stanie dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów, a jego dystrybucja w sieci jest nie tylko tania, ale również skuteczna. Każdy film korporacyjny jest znacznie łatwiejszy w odbiorze niż tekst, dzięki czemu jego przekaz zdecydowanie szybciej trafia do odbiorców.

Taki materiał może przyjąć formę dokumentu, animacji, dynamicznego klipu bądź prezentacji graficznej. Może przedstawiać premierę konkretnego produktu, dokumentować osiągnięcia przedsiębiorstwa lub stanowić relację z targów branżowych. Co więcej, film korporacyjny może łączyć w sobie elementy prezentacyjne i filmowe, pomagając tym samym kreować odpowiedni wizerunek przedsiębiorstwa na rynku.

 

 

 

 

       

  

Wychodzimy z założenia, że każdą informację da się przekazać w sposób audiowizualny. Materiał filmowy sprawdza się w tym celu idealnie. Film korporacyjny może nie tylko sprzedawać produkty lub usługi, ale także komunikować o ważnych dla przedsiębiorstwa wydarzeniach, takich jak:

 

 •  wprowadzenie na rynek nowej marki,
 • podpisanie istotnego, korzystnego biznesowo kontaktu,

 • otrzymanie prestiżowej nagrody lub wyróżnienia,

 • zmiana nazwy lub połączenie z inną firmą,

 • otwarcie się na nowe rynki zbytu i wiele innych istotnych momentów

 

Mając na uwadze szerokie zastosowania filmów korporacyjnych i ich potencjał reklamowo-promocyjny, oferujemy profesjonalną realizację:

 

 • spotów reklamowych firm, przedsiębiorstw i fundacji,

 • filmów korporacyjnych, przedstawiających zalety produktu lub usługi,

 • materiałów filmowych na rzecz kampanii wizerunkowych i reklamowych.

 
 ____
   _____  

 

 

Filmy korporacyjne w komunikacji wewnętrznej

Coraz popularniejszym standardem są filmy korporacyjne przygotowywane na użytek komunikacji wewnętrznej w firmach i przedsiębiorstwach. Zaletą takiego wykorzystana filmu korporacyjnego jest jego duża skuteczność komunikacyjna. Filmy korporacyjne sprawdzają się jako materiały szkoleniowe, ponieważ pozwalają na atrakcyjne, przystępne i nieskomplikowane przekazywanie treści, które kierownictwo firmy pragnie zakomunikować swoim pracownikom. Dodatkowym atutem komunikowania za pośrednictwem filmów korporacyjnych jest zwiększenie stopnia identyfikacji pracowników z firmą, co przekłada się z na wymierne korzyści finansowe w postaci wzrostu wydajności i efektywności poszczególnych działów i samych pracowników przedsiębiorstwa. Dobrze zrealizowany film korporacyjny może być więc niezwykle skutecznym narzędziem instruktażowym i jednocześnie ważnym elementem działań PR-owych skierowanych do pracowników firmy.

 

 

 

 

 

  Coraz częściej film korporacyjny wykorzystywany jest także przez specjalistyczne ośrodki organizujące kursy, szkolenia i spotkania merytoryczne. Film pod względem szkoleniowym sprawdza się znacznie lepiej niż klasyczna prezentacja multimedialna, ponieważ jego dynamika i ciekawa forma sprzyjają zachowaniu skupienia i koncentracji, w przeciwieństwie do monotonnych i często przeładowanych zbędnymi informacjami slajdów. W przypadku filmów korporacyjnych o charakterze szkoleniowym i instruktażowym oferujemy szeroki zakres realizacji oraz pomysłów. Z przyjemnością wykonamy dla naszych klientów:

 

 • film instruktażowy przedstawiający zasady działania i obsługi urządzeń i maszyn,

 • materiał video ukazujący poszczególne procedury obowiązujące w firmie (obieg dokumentów, bezpieczeństwo, komunikacja w firmie),

 • filmy z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy,

 • atrakcyjne i merytoryczne prezentacje filmowe, doskonale sprawdzające się podczas szkoleń, wykładów i konferencji.

 

 

 

Żyjąc w kulturze obrazu i krótkich komunikatów, spoty reklamowe i filmy korporacyjne doskonale sprawdzają się jako przydatne i niezwykle skuteczne narzędzia komunikacji. Tworząc film korporacyjny, w szczególny sposób dbamy, by na każdym etapie realizacji – od projektu, poprzez wybór planu zdjęciowego, aż po montaż – decydujący głos leżał po stronie naszych klientów. Elastyczność i maksymalne dostosowanie do wymagań naszych zleceniodawców stanowią jeden z głównych powodów, dla których nasza oferta w zakresie filmów korporacyjnych cieszy się coraz większą popularnością, czego efektem są nasze liczne realizacje dla najbardziej prestiżowych marek.

 

 Masz pytania?

Odezwij się, z chęcią pomożemy!