Media o nas:

 

 

 
 
  

Fotografia i filmowanie z powietrza

Oferujemy profesjonalne fotografowanie i filmowanie z powietrza przy użyciu nowoczesnego, bezzałogowego sprzętu latającego. Posiadane przez nas urządzenia zapewniają wysoką jakość nagrywanych zdjęć oraz materiałów wideo, a małe rozmiary maszyn pozwalają na wyjątkowo sprawne i precyzyjne filmowanie z powietrza, nawet w trudnodostępnych miejscach. Nowoczesne drony umożliwiają przeloty nad wieloma różnego rodzaju obiektami, a filmowanie przy pomocy tego rodzaju urządzeń pozwala oszczędzić czas i pieniądze (maszyny te nie wymagają dodatkowego sprzętu, np. podnośników).

Filmowanie dronem jest coraz częściej wykorzystywane już nie tylko do sporządzania materiałów reklamowych, ale także w celach inwentaryzacji przemysłowej. Filmowanie z drona pozwala na uzyskanie: niezwykłych ujęć i panoram do produkcji filmowych oraz reklamowych, szczegółowej dokumentacji terenu (tzw. diagnostyka przemysłowa), map fotograficznych konkretnych obszarów (tzw. ortofotomapy).

 

 

 

 

 

 

Niepowtarzalne ujęcia dzięki dronom

Nasze bezzałogowe drony to niewielkich rozmiarów statki powietrzne, umożliwiające wykonywanie niepowtarzalnych ujęć w miejscach, do których nie są w stanie dotrzeć zwykłe samoloty. Dzięki filmowaniu z powietrza można uzyskać ujęcia z centrów miast, a nawet z wnętrz budynków.

Poza materiałami do celów reklamowych, filmowanie z drona jest także coraz częściej wykorzystywane do transmitowania koncertów i imprez odbywających się w plenerze.

Przy użyciu filmowania dronem sporządzamy także specjalistyczne ortofotomapy – najczęściej są to mapy terenów inwestycyjnych, pól uprawnych oraz inwestycji budowlanych. Dzięki filmowaniu z drona, możliwe jest ponadto monitorowanie linii wysokiego napięcia, zbiorników, rurociągów i różnego rodzaju składów.

 

 

 

 

 

 Masz pytania?

Odezwij się, z chęcią pomożemy!