Media o nas:

 

 
 
 
  

Fotografia i filmowanie z powietrza

Oferujemy profesjonalne fotografowanie i filmowanie z powietrza przy użyciu nowoczesnego, bezzałogowego sprzętu latającego. Posiadane przez nas urządzenia zapewniają wysoką jakość nagrywanych zdjęć oraz materiałów wideo, a małe rozmiary maszyn pozwalają na wyjątkowo sprawne i precyzyjne filmowanie z powietrza, nawet w trudnodostępnych miejscach. Nowoczesne drony umożliwiają przeloty nad wieloma różnego rodzaju obiektami, a filmowanie przy pomocy tego rodzaju urządzeń pozwala oszczędzić czas i pieniądze (maszyny te nie wymagają dodatkowego sprzętu, np. podnośników).

Filmowanie dronem jest coraz częściej wykorzystywane już nie tylko do sporządzania materiałów reklamowych, ale także w celach inwentaryzacji przemysłowej. Filmowanie z drona pozwala na uzyskanie: niezwykłych ujęć i panoram do produkcji filmowych oraz reklamowych, szczegółowej dokumentacji terenu (tzw. diagnostyka przemysłowa), map fotograficznych konkretnych obszarów (tzw. ortofotomapy).

 

CENNIK →

 

 

Zapytaj o wycenę i odbierz 10% rabatu → KONTAKT 


 

Niepowtarzalne ujęcia dzięki dronom

Nasze bezzałogowe drony to niewielkich rozmiarów statki powietrzne, umożliwiające wykonywanie niepowtarzalnych ujęć w miejscach, do których nie są w stanie dotrzeć zwykłe samoloty. Dzięki filmowaniu z powietrza można uzyskać ujęcia z centrów miast, a nawet z wnętrz budynków.

Poza materiałami do celów reklamowych, filmowanie z drona jest także coraz częściej wykorzystywane do transmitowania koncertów i imprez odbywających się w plenerze.

Przy użyciu filmowania dronem sporządzamy także specjalistyczne ortofotomapy – najczęściej są to mapy terenów inwestycyjnych, pól uprawnych oraz inwestycji budowlanych. Dzięki filmowaniu z drona, możliwe jest ponadto monitorowanie linii wysokiego napięcia, zbiorników, rurociągów i różnego rodzaju składów.

 

 
 
 

 

 

 

 

Napisz do nas