Filmowanie z powietrza – poznaj naszą ofertę

 

 

Dynamiczny rozwój innowacyjnych technologii pozwala otwierać zupełnie nowe perspektywy w zakresie szeroko pojmowanego marketingu i promocji. Jednym z przykładów na zastosowanie nowoczesnej techniki w reklamie jest filmowanie z powietrza. Zrealizowany w ten sposób film będzie nie tylko ciekawszy, ale pozwoli lepiej wykorzystać potencjał marketingowy, turystyczny i przyrodniczy firmy, miasta lub większego obszaru.

Dążąc do zapewnienia naszym klientom usług o kompleksowym charakterze, Dron Academy oferuje swoim klientom m.in.:

  • filmy i ujęcia z powietrza,
  • zdjęcia z lotu ptaka,
  • ortofotomapy,
  • transmisje na żywo z powietrza w jakości HD,
  • filmy promocyjne i spoty reklamowe dla firm, miast i regionów.

 

 

 

 

  Media o nas:

Ortofotomapy z drona

Oferujemy bogaty wachlarz usług geodezyjno-kartograficznych, np. ortofotomapy z drona. Profesjonalna i doświadczona kadra, niezawodny i nowoczesny sprzęt, precyzyjne odwzorowanie terenu. Nasze ortofotomapy spełniają wszystkie wymagania jakościowe nowoczesnej kartografii.

Zobacz więcej

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze realizacje wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych specjalistów przy użyciu profesjonalnego sprzętu do filmowania w doskonałej jakości. Wykonywane przez nas ortofotomapy wiernie odwzorowują każdy szczegół terenu. Już dziś przekonaj się, jak wiele korzyści może dać ci filmowanie z powietrza.