Filmy reklamowe z drona

Dynamiczny rozwój innowacyjnych technologii sprawił, że w dziedzinie promocji pojawiło się sporo nowatorskich rozwiązań. Jednym z nich są filmy reklamowe, na których nagrywanie decyduje się coraz większa liczba firm. Są to zazwyczaj kilkudziesięciosekundowe spoty, które mają na celu atrakcyjne ukazanie konkretnej usługi bądź produktu danej firmy. Produkcja filmów dla przedsiębiorstw odbywa się z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań klientów, pozwalając na tworzenie oryginalnych i przykuwających uwagę materiałów promujących ich firmy.

Filmy promocyjne są na chwilę obecną stałymi elementami kampanii marketingowych wielu przedsiębiorstw. By jednak taki materiał zapadał w pamięć, ważne jest, by produkcja filmu reklamowego została przygotowana profesjonalnie, nie tylko ze względu merytorycznego, ale również technicznego. Film reklamowy może zostać umieszczony w sieci, ale może również pojawić się w telewizji lub na jednym z telebimów ustawionych w strategicznym punkcie miasta.

 

 

 

  

Produkcja filmów reklamowych – wyróżnij się na tle konkurencji

Filmy reklamowe dla firm powinny przyciągać swoją formą wizualną. Zapewniamy wobec tego naszym klientom szereg różnorodnych rozwiązań operatorskich oraz montażowych, dzięki którym percepcja wyprodukowanych dla nich filmów reklamowych będzie górować nad innymi realizacjami.

Co jednak decyduje o wyjątkowości oferowanych przez nas produkcji reklamowych? W dużej mierze ich szczególna specyfika wynika z podejścia do prac związanych z rejestracją materiału. Produkcja filmów reklamowych polega na wykonywaniu zdjęć zaawansowanym technicznie sprzętem, który gwarantuje najwyższą jakość filmów oferowanych firmom, instytucjom, czy jednostkom samorządowym. Jedną z naszych najistotniejszych innowacji jest rejestracja materiału filmowego z powietrza. W tym celu wykorzystuje się coraz popularniejsze drony, idealnie nadające się do filmowania z lotu ptaka. Wielką zaletą tej opcji jest doskonała jakość filmowania. Dron wyposażony w nowoczesny sprzęt nagrywa perfekcyjne filmy w standardzie HD i 4K. Fakt ten pozwala nam na zaproponowanie firmom oraz innym zleceniodawcom produkcji filmowych, które zdecydowanie będą wyróżniać się na tle konkurencji, ponieważ są:

 
  • kreatywne – zawsze dbamy o to, by nasze filmy przedstawiały firmę lub region w ciekawy sposób,

  • oryginalne – dokładamy wszelkich starań, by każdy film reklamowy miał unikatowy scenariusz i formę realizacji,

  • zachęcające do działania – stawiamy na skuteczność, dlatego nasze filmy sprzedają, promują i zachęcają do poznania miasta, regonu, oferty firmy,

  • merytoryczne – wiemy jak ważne jest ukazanie profesjonalizmu i przekazywanie wartościowych informacji poprzez filmy reklamowe i korporacyjne,

  • nowoczesne – filmy promocyjne z drona w doskonałej jakości? Zaskakujące efekty dźwiękowe i wizualne? Możesz być pewien, że reklama twojej firmy doskonale odda jej charakter i dynamikę rozwoju!

 

 

 

Efektowna reklama z lotu ptaka

 Filmy reklamowe dla firm adaptujące efektowne ujęcia z powietrza zyskują na dynamice, a ponadto angażują uwagę widza, gdyż przypominają od strony operatorskiej zabiegi stosowane w obrazach fabularnych. Ruchomy kadr, który wprowadza widza przez okno do przestrzeni wewnętrznej - to zaintryguje niemal każdego. Tego rodzaju rozwiązania sprawdzają się w przedsięwzięciach, takich jak produkcja spotów promujących atrakcyjne przyrodniczo regiony, czy też miejsca o ciekawej architekturze. Oprócz pracy w przestrzeniach otwartych, oferujemy także profesjonalne realizacje studyjne.

Jako profesjonaliści, dokładamy wszelkich starań, by każdy zrealizowany przez nas film reklamowy dla firm cechował się niebanalnym scenariuszem i niepowtarzalnymi ujęciami. W trakcie tworzenia tego typu materiałów zwracamy uwagę na każdy, najmniejszy nawet szczegół. Produkcja filmów w naszym wykonaniu to gwarancja sukcesu!

 

 Masz pytania?

Odezwij się, z chęcią pomożemy!