Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

O nas

Mając na uwadze rozwój nowoczesnych technologii w zakresie produkcji filmowej, oferujemy profesjonalne filmowanie z powietrza z wykorzystaniem dornów – bezzałogowych statków powietrznych, które doskonale sprawdzają się przy tworzeniu spektakularnych ujęć z lotu ptaka. Zapewniamy filmowanie dronem w jakości 4K, a także robienie zdjęć w doskonałej rozdzielczości. W naszej ofercie znajduje się także realizacja projektów geodezyjno-kartograficznych – wykonujemy ortofotomapy 2D/3D na potrzeby przedsięwzięć budowlanych, inwestycji drogowych, kolejowych i wielu innych.

Specjalizujemy się również w przeprowadzaniu profesjonalnych transmisji z powietrza, realizowanych w technologii HD. Transmisja z drona jest świetnym sposobem relacjonowania „na żywo” koncertów, wydarzeń sportowych i kulturalnych, stanowiąc alternatywę dla znacznie droższych przedsięwzięć z zakresu produkcji medialnych. Filmowanie oraz transmisja z lotu ptaka doskonale sprawdzają się także przy tworzeniu relacji video z wesel lub wielu innych wydarzeń rodzinnych. Filmy i zdjęcia z drona stanowią również coraz popularniejszy sposób na realizowanie filmów reklamowych, promocyjnych i korporacyjnych.

Jeśli:

  • interesuje Państwa wykonanie profesjonalnej rejestracji video,
  • pragną Państwo zlecić transmisję na żywo lub zdjęcia z lotu ptaka,
  • poszukują firmy tworzącej ortofotomapy charakteryzujące się doskonałą precyzją i wiernym odwzorowaniem terenu,

zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

ortofotomapa dziłaki

Poprawne wykonanie ortofotomapy wymaga wiedzy, doświadczenia i jest procesem, podczas którego istnieje ryzyko popełnienia bardzo wielu błędów na każdym etapie prac. Między innymi takie wnioski da się wyciągnąć z analizy eksperymentu badawczego prowadzonego pod kierunkiem mgr. inż. Artura Karola Karwela z Instytutu Geodezji i Kartografii. Grupa naukowców z Zakładu Fotogrametrii wzięła „na warsztat” pierwsze duże projekty geodezyjno-kartograficzne realizowane na obszarze naszego kraju na początku XXI wieku. Rezultat ich badań dość jednoznacznie wskazuje liczne niedoskonałości i uchybienia, jakie miały miejsce m.in. przy tworzeniu wielkoobszarowych projektów kartograficznych dla Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Polskich Kolei Państwowych, Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, a także wielu innych instytucji centralnych. Realizacja projektu badawczego oraz wyszczególnienie czynników mogących wpływać na błędne wykonanie ortofotomapy, pozwalają unikać opisanych błędów i uchybień przyszłym twórcom dokumentów kartograficznych, dlatego warto przyjrzeć się nieco dokładniej pracom zespołu A.K. Karwela.

Filmowanie z powietrza – poznaj naszą ofertę

 

 

Dynamiczny rozwój innowacyjnych technologii pozwala otwierać zupełnie nowe perspektywy w zakresie szeroko pojmowanego marketingu i promocji. Jednym z przykładów na zastosowanie nowoczesnej techniki w reklamie jest filmowanie z powietrza. Zrealizowany w ten sposób film będzie nie tylko ciekawszy, ale pozwoli lepiej wykorzystać potencjał marketingowy, turystyczny i przyrodniczy firmy, miasta lub większego obszaru.

Dążąc do zapewnienia naszym klientom usług o kompleksowym charakterze, Dron Academy oferuje swoim klientom m.in.:

  • filmy i ujęcia z powietrza,
  • zdjęcia z lotu ptaka,
  • ortofotomapy,
  • transmisje na żywo z powietrza w jakości HD,
  • filmy promocyjne i spoty reklamowe dla firm, miast i regionów.

 

 

Media o nas:

                                                                   Ortofotomapy z drona

zdjęcie ortofotomapy z drona

Oferujemy bogaty wachlarz usług geodezyjno-kartograficznych, np. ortofotomapy z drona. Profesjonalna i doświadczona kadra, niezawodny i nowoczesny sprzęt, precyzyjne odwzorowanie terenu. Nasze ortofotomapy spełniają wszystkie wymagania jakościowe nowoczesnej kartografii.

Zobacz więcej

Filmy promocyjne

film promocyjny robiony z drona

Realizujemy kreatywne, oryginalne i ciekawe filmy promocyjne dla firm, miast i regionów. Pokaż potencjał swojego przedsiębiorstwa lub miasta, realizując film promocyjny, który przyciągnie uwagę widzów i zachęci ich do działania. Filmowanie z powietrza, ujęcia z drona w jakości 4K. Profesjonalnie, kreatywnie, niedrogo.

Zobacz więcej

Filmy reklamowe z drona

film reklamowy zrobiony z drona

Potrzebujesz kreatywnego i oryginalnego pomysłu na film reklamowy? Skontaktuj się z nami! Oferujemy profesjonalne sporty i filmy reklamowe z drona, zdjęcia z lotu patka oraz wiele innych efektów, dzięki którym twój film reklamowy stanie się prawdziwym hitem. Realizujemy filmy reklamowe do publikacji w TV, internecie oraz na wybranych rodzajach nośników.

Zobacz więcej

Film korporacyjny

film koroporacyjny kręcony z drona

Aby stworzyć skuteczny i spełniający swoje zadania film korporacyjny, potrzebne są: wiedza, doświadczenie, kreatywność i profesjonalny sprzęt. W Dron Academy mamy to wszystko, a nawet więcej, by tworzyć jedyne w swoim rodzaju filmy korporacyjne i branżowe! Z nami możesz skutecznie promować swoją markę, kreując jej wizerunek wszędzie, gdzie tylko zechcesz.

Zobacz więcej

 

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze realizacje wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych specjalistów przy użyciu profesjonalnego sprzętu do filmowania w doskonałej jakości. Wykonywane przez nas ortofotomapy wiernie odwzorowują każdy szczegół terenu. Już dziś przekonaj się, jak wiele korzyści może dać ci filmowanie z powietrza.  

 

 

Mała wielka rewolucja w powietrzu

W obszarze militarnym dronów używa się do patrolowania, rozpoznania i monitorowania. Podobne działania mogą być wykonywane w przestrzeni cywilnej. Jeśli jednak wojsko w pewien sposób sformalizowało stosowanie dronów na swoje potrzeby, to brak takich uregulowań ciągle jeszcze uniemożliwia ich szerokie wykorzystanie dla potrzeb cywilnych. Nie wchodząc jednak w szczegółowe techniczne, prawne i legislacyjne zawiłości związane z organizacją i regulację rynku dronów, skupmy się na pięciu głównych branżach, które już przez te maszyny zostały zrewolucjonizowane.