Dron Academy

#CENNIK

Serdecznie zachęcamy do indywidualnej wyceny usług: filmowanie z drona, zdjęcia z drona. Na cenny może wpłynąć wiele czynników takich jak ukształtowanie terenu oraz ilość zdjęć / materiału filmowego koniecznego do realizacji zlecenia.

Filmowanie z drona, dronem, z powietrza - cennik - Zdjęcia z drona cennik.

  • Lokalizacja - jest to jeden z kluczowych czynników, który wpływa na finalną cenę zlecenia. W przypadku otwartych przestrzeni, gdzie nie jest wymagane pozwolenie na lot cena będzie zdecydowanie niższa.
  • Długość Materiału / Ilość Zdjęć - kolejnym z kluczowych czynników jest wielkość zapotrzebowania na materiał filmowy/zdjęciowy. W przypadku dużej ilości materiału konieczne będzie wykonanie większej ilości wylotów dronem.
Nasza firma od 5 lat realizuje zlecenia dla największych marek w Polsce. M.in: Ford, Skanka, KGHM, Tauron, Red Bull. Dzięki współpracy z największymi firmami w polsce zdobyliśmy ogromne doświadczenie, które przekładamy na każde zlecenie. Działamy na terenie całej Polski. ( M.in. Wrocław, Poznań, Warszawa, Katowicze czy Kraków ) Poza działalnością związaną z dronami, zajmujemy się kompleksową obsługa marketingową – strony internetow, sklepy internetowe, aplikacje mobilne, grafiki, social media. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony B4Media.pl

Zapraszamy do kontaktu!