Dron Academy

Film Korporacyjny

Pracowaliśmy dla setek renomowanych polskich i zagranicznych marek. Działamy na terenie całego kraju (m.in. Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa czy Katowice)

Pracowaliśmy dla wielu małych i dużych firm.

Nasza Oferta

Dzisiaj jest mnóstwo sposobów na to, by wypromować swoją firmę. Prasa, telewizja, radio – to tylko niektóre z narzędzi, jakimi dysponują specjaliści od marketingu. Na popularności jednak zyskują tak zwane filmy korporacyjne. To wyjątkowy rodzaj materiału promocyjnego, który ukazuje daną firmę, jak funkcjonuje na co dzień lub też w wyjątkowych dla niej momentach. Najczęściej jednak przedstawia się w nim codzienność pracowników, co daje obraz panującej w przedsiębiorstwie atmosfery. Jest to też materiał, dzięki któremu można pozytywnie wpłynąć na ocenę potencjalnych odbiorców względem firmy. Film korporacyjny może nie tylko przedstawiać misję, ale przede wszystkim też cele korporacji, dzięki czemu jest atrakcyjnym materiałem marketingowym nie tylko dla potencjalnych klientów, ale też partnerów biznesowych.

Filmy korporacyjne z innej perspektywy

Jest to niezwykle pożądany rodzaj promocji. Jak zaś można go dodatkowo uatrakcyjnić? Wykonując film korporacyjny dronem! Kręcenie sekwencji video z powietrza staje się coraz popularniejsze, a to dlatego, że materiały promocyjne uchwycone z lotu ptaka dodają im atrakcyjności i dynamiki. Tak stworzony film dosłownie daje dużo szersze spojrzenie na całe przedsiębiorstwo – można na nim zaprezentować siedzibę, zespół, jak i trwające prace z ciekawej, zupełnie odmiennej perspektywy.

Filmowanie za pomocą dronów jest o tyle atrakcyjną ofertą, że nie wymaga dużych nakładów finansowych, a same filmy, dzięki profesjonalnemu sprzętowi, są wysokiej jakości.

Jesteśmy profesjonalistami z zakresu kręcenia filmów dronami

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną propozycję kręcenia filmów korporacyjnych za pomocą bezzałogowych statków powietrznych. Do naszej dyspozycji posiadamy zaawansowany technologicznie sprzęt, dzięki czemu uchwycone sekwencje budzą ciekawość i zwiększają zainteresowanie daną firmą. Proponujemy wykonanie całego materiału wideo, dzięki czemu Państwa korporacja zostanie przedstawiona w interesujący dla klientów sposób. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług dronem – gwarantujemy, że kręcone przez nas materiały promocyjne przyniosą zamierzony efekt.

Filmy korporacyjne w komunikacji wewnętrznej

Coraz popularniejszym standardem są filmy korporacyjne przygotowywane na użytek komunikacji wewnętrznej w firmach i przedsiębiorstwach. Zaletą takiego wykorzystana filmu korporacyjnego jest jego duża skuteczność komunikacyjna. Filmy korporacyjne sprawdzają się jako materiały szkoleniowe, ponieważ pozwalają na atrakcyjne, przystępne i nieskomplikowane przekazywanie treści, które kierownictwo firmy pragnie zakomunikować swoim pracownikom. Dodatkowym atutem komunikowania za pośrednictwem filmów korporacyjnych jest zwiększenie stopnia identyfikacji pracowników z firmą, co przekłada się z na wymierne korzyści finansowe w postaci wzrostu wydajności i efektywności poszczególnych działów i samych pracowników przedsiębiorstwa. Dobrze zrealizowany film korporacyjny może być więc niezwykle skutecznym narzędziem instruktażowym i jednocześnie ważnym elementem działań PR-owych skierowanych do pracowników firmy.

Poza materiałami do celów reklamowych, filmowanie z drona jest także coraz częściej wykorzystywane do transmitowania koncertów i imprez odbywających się w plenerze.

Przy użyciu filmowania dronem sporządzamy także specjalistyczne ortofotomapy – najczęściej są to mapy terenów inwestycyjnych, pól uprawnych oraz inwestycji budowlanych. Dzięki filmowaniu z drona, możliwe jest ponadto monitorowanie linii wysokiego napięcia, zbiorników, rurociągów i różnego rodzaju składów.

0
LAT NA RYNKU
0
FILMÓW WYKONANYCH DRONEM

Pisały o nas największe media biznesowe