Dron Academy

Filmowanie dronem z powietrza

Pracowaliśmy dla setek renomowanych polskich i zagranicznych marek. Działamy na terenie całego kraju (m.in. Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa czy Katowice)

Pracowaliśmy dla wielu małych i dużych firm.

Nasza Oferta

Filmy to sposób na to, by stworzyć żywy obraz – czy to o przeznaczeniu marketingowym, czy też jako wspomnienie ważnej chwili. Przez materiał audiowizualny jesteśmy w stanie oddać znacznie więcej emocji i zarejestrować dużo większą ilość szczegółów niż przez same fotografie, czy inne sposoby relacji z wydarzeń. Najlepsze ujęcia czasem jednak można uchwycić nie z poziomu samego wydarzenia, a z góry. Teraz można wykonać je dużo łatwiej, gdyż są łatwe do uchwycenia za pomocą dronów.

Bezzałogowe statki powietrzne jeszcze do niedawna były domeną wyłącznie powieści science fiction, ewentualnie wojsk. Dzisiaj są coraz szerzej obecne w życiu ludzi, służąc również jako sposób na filmowanie ważnych wydarzeń lub też materiałów reklamowych.

Atrakcyjna oferta filmowania z lotu ptaka

Prezentujemy Państwu szeroki zakres usług kręcenia materiałów filmowych z powietrza. Posiadamy flotę dronów, dzięki którym jesteśmy zdolni uchwycić interesujące ujęcia z różnych wydarzeń. Gwarantujemy przy tym nie tylko ciekawą perspektywę, ale również najwyższej jakości obraz, zagwarantowany przez nowoczesne kamery, które wykorzystujemy w naszej pracy.

Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla klientów korporacyjnych, filmując z lotu ptaka m.in. takie materiały, jak: filmy z wesela, filmy promocyjne i korporacyjne, ujęcia z wydarzeń o charakterze kulturalnym, sportowym lub społecznym i wiele innych.

Wśród podmiotów korzystających z naszych usług są zarówno firmy, chcące wypromować swoją działalność, jak i media, potrzebujące atrakcyjne ujęcia do reportaży.

Dlaczego warto postawić na filmowanie z powietrza?

Jest wiele różnych okazji, z których obraz z ziemi nie oddaje w pełni tego, co dzieje się w danym miejscu. Materiał filmowy, który jest kręcony z lotu ptaka, daje dużo szerszą perspektywę – nie tylko uatrakcyjnia całe ujęcie, ale przede wszystkim obejmuje dużo szerszy obraz wydarzeń. Stąd też kręcenie filmów dronem jest atrakcyjnym rozwiązaniem na wydarzenia sportowe, kulturalne, a także na wesele, komunię czy firmowy bankiet.

Co więcej, oprócz filmowania, można również wykonywać fotografie z powietrza, które będą zapierać dech w piersiach, pozostając wyjątkowymi pamiątkami z różnych wydarzeń. Tak uchwycone zdjęcie będzie też atrakcyjnym uzupełnieniem fotoreportażu, jak i doskonałym materiałem do promocji firmy.

Jeśli interesują Państwa usługi dronem, czy to fotografia, czy kręcenie filmów z lotu ptaka, to nasza firma może zaoferować atrakcyjne ceny i najwyższą jakość wykonanych materiałów.

Niepowtarzalne ujęcia dzięki dronom

Nasze bezzałogowe drony to niewielkich rozmiarów statki powietrzne, umożliwiające wykonywanie niepowtarzalnych ujęć w miejscach, do których nie są w stanie dotrzeć zwykłe samoloty. Dzięki filmowaniu z powietrza można uzyskać ujęcia z centrów miast, a nawet z wnętrz budynków. 

Poza materiałami do celów reklamowych, filmowanie z drona jest także coraz częściej wykorzystywane do transmitowania koncertów i imprez odbywających się w plenerze.

Przy użyciu filmowania dronem sporządzamy także specjalistyczne ortofotomapy – najczęściej są to mapy terenów inwestycyjnych, pól uprawnych oraz inwestycji budowlanych. Dzięki filmowaniu z drona, możliwe jest ponadto monitorowanie linii wysokiego napięcia, zbiorników, rurociągów i różnego rodzaju składów.

0
LAT NA RYNKU
0
FILMÓW WYKONANYCH DRONEM

Pisały o nas największe media biznesowe