Dron Academy

Filmy promocyjne

Pracowaliśmy dla setek renomowanych polskich i zagranicznych marek. Działamy na terenie całego kraju (m.in. Wrocław, Poznań, Kraków, Warszawa czy Katowice)

Pracowaliśmy dla wielu małych i dużych firm.

Nasza Oferta

W dobie tak twardej konkurencji w niemal każdej branży ważne jest, by stworzyć interesujący materiał promocyjny, który przemówi do potencjalnych odbiorców danej marki. Sposoby na to są najróżniejsze, wciąż jednak filmy stanowią najatrakcyjniejszą formę na rozreklamowanie działalności.

Jak wypromować firmę, by znalazła się w centrum zainteresowania klientów, a przy tym nie ponosić wysokich kosztów? Zawsze można wybrać usługę Dron Academy, która zajmuje się kręceniem filmowych materiałów promocyjnych z drona.

Pomożemy wypromować każdą firmę

Jako operatorzy dronów, specjalizujący się w nagrywaniu filmów, mających na celu wypromowanie danej działalności, możemy Państwu zapewnić profesjonalną usługę tworzenia atrakcyjnych materiałów marketingowych. Niezależnie od branży, stworzymy ciekawą reklamę, która przedstawi Państwa działalność w pozytywnym świetle, prezentując jej najmocniejsze strony, a także indywidualny charakter, wyróżniający ją na rynku.

Oryginalna perspektywa, jaką można uzyskać z drona, jest dodatkową zachętą – ujęcia uchwycone w ten sposób przedstawią każde przedsiębiorstwo w oryginalny sposób, dając szerszą perspektywę dotyczącą jego funkcjonowania. Niecodzienne przedstawienie firmy za pomocą filmu kręconego dronem z pewnością rozbudzi zainteresowanie potencjalnych klientów i kontrahentów.

Filmy promocyjne w atrakcyjnych cenach

To, co wyróżnia działalność Dron Academy, to indywidualne podejście do każdego klienta. Uważnie wsłuchujemy się w to, jakie wyobrażenie ma o swojej firmie, co ma ujmować dany materiał filmowy, a także jaki chce uzyskać efekt. Po zebraniu wszelkich niezbędnych informacji przystępujemy do pracy.

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszej oferty? Ponieważ możemy zaproponować najatrakcyjniejsze stawki cenowe na rynku. W ramach filmowania dronem oferujemy kilka różnych pakietów. W zależności od dokonanego wyboru możecie Państwo albo zyskać surowy materiał filmowy, albo gotowy do publikacji film.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami! Działamy w niemal całej Polsce.

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasze realizacje wykonywane są wyłącznie przez doświadczonych specjalistów przy użyciu profesjonalnego sprzętu do filmowania w doskonałej jakości. Wykonywane przez nas ortofotomapy wiernie odwzorowują każdy szczegół terenu. Już dziś przekonaj się, jak wiele korzyści może dać ci filmowanie z powietrza.

0
LAT NA RYNKU
0
FILMÓW WYKONANYCH DRONEM

Pisały o nas największe media biznesowe