Filmy reklamowe

Współcześnie reklama audiowizualna wciąż jest najatrakcyjniejszą formą promocji. Stosunkowo niewielkim nakładem finansowym można w interesujący sposób przedstawić klientom nowości, jakie ma do zaoferowania nasze przedsiębiorstwo, niezależnie czy mowa o produkcie lub też świadczonej usłudze.

Specjaliści od marketingu wciąż prześcigają się w atrakcyjności reklam audio-video. Kiedy niektórzy stawiają na materiały tworzone na komputerze w technologii CGI, to inni wciąż wybierają naturalny obraz i decydują się na klasyczną reklamę, choć z niecodzienną perspektywą. Tę zaś można uchwycić, filmując materiał dronem.

Filmy reklamowe z zupełnie innego ujęcia

Przedstawiamy Państwu profesjonalną usługę kręcenia materiałów audiowizualnych z powietrza. Posiadamy flotę specjalistycznych latających statków bezzałogowych (dronów), dzięki którym zawsze możemy stworzyć atrakcyjne i unikalne materiały reklamowe. Nasze drony wyposażone są w nowoczesne kamery o wysokiej rozdzielczości, dzięki którym wykonane nagrania mają najwyższą jakość. To zaś gwarantuje, że zostaną oddane wszelkie detale Państwa produktu.

Jako specjaliści od kręcenia filmów z drona gwarantujemy stworzenie ciekawej reklamy, dzięki której łatwo wypromujecie swoje usługi, jak i dostępne w Państwa ofercie produkty. Możemy jednocześnie zagwarantować atrakcyjne stawki – proponujemy kilka różnych pakietów, obejmujących nie tylko różne ceny, ale także różne zakresy oferowanych usług. Możemy zatem nagrać i dostarczyć Państwu surowy materiał do obróbki, jak i stworzyć kompletny, zmontowany i opatrzony ścieżką dźwiękową film reklamowy, który będzie gotowy do publikacji w telewizji czy mediach społecznościowych.

Dlaczego warto powierzyć nam nakręcenie materiału reklamowego?

Mamy duże doświadczenie jako partnerzy krajowych, jak i światowych przedsiębiorstw. Zaufały nam m.in. takie firmy jak Ford, Jeep, Lot czy Tauron. Z każdej współpracy, której się podjęliśmy, wynieśliśmy nowe doświadczenia, dzięki którym możemy zagwarantować naszym klientom jeszcze lepsze usługi z zakresu kręcenia reklam dronem. Możemy również zapewnić, że dostarczony materiał spełni Państwa najwyższe oczekiwania, a przede wszystkim – będzie doskonałym sposobem na zakomunikowanie o wybranym produkcie czy usłudze wyznaczonej grupie docelowej.

Jeśli więc interesują Państwa filmy z drona, na których zostaną zaprezentowane najważniejsze cechy danego produktu czy usługi, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy, że pomimo niewysokich cen, jest ona w pełni profesjonalna i należy do najlepszych na rynku.

 

 

 

  

Produkcja filmów reklamowych – wyróżnij się na tle konkurencji

Filmy reklamowe dla firm powinny przyciągać swoją formą wizualną. Zapewniamy wobec tego naszym klientom szereg różnorodnych rozwiązań operatorskich oraz montażowych, dzięki którym percepcja wyprodukowanych dla nich filmów reklamowych będzie górować nad innymi realizacjami.

Co jednak decyduje o wyjątkowości oferowanych przez nas produkcji reklamowych? W dużej mierze ich szczególna specyfika wynika z podejścia do prac związanych z rejestracją materiału. Produkcja filmów reklamowych polega na wykonywaniu zdjęć zaawansowanym technicznie sprzętem, który gwarantuje najwyższą jakość filmów oferowanych firmom, instytucjom, czy jednostkom samorządowym. Jedną z naszych najistotniejszych innowacji jest rejestracja materiału filmowego z powietrza. W tym celu wykorzystuje się coraz popularniejsze drony, idealnie nadające się do filmowania z lotu ptaka. Wielką zaletą tej opcji jest doskonała jakość filmowania. Dron wyposażony w nowoczesny sprzęt nagrywa perfekcyjne filmy w standardzie HD i 4K. Fakt ten pozwala nam na zaproponowanie firmom oraz innym zleceniodawcom produkcji filmowych, które zdecydowanie będą wyróżniać się na tle konkurencji, ponieważ są:

 
  • kreatywne – zawsze dbamy o to, by nasze filmy przedstawiały firmę lub region w ciekawy sposób,

  • oryginalne – dokładamy wszelkich starań, by każdy film reklamowy miał unikatowy scenariusz i formę realizacji,

  • zachęcające do działania – stawiamy na skuteczność, dlatego nasze filmy sprzedają, promują i zachęcają do poznania miasta, regonu, oferty firmy,

  • merytoryczne – wiemy jak ważne jest ukazanie profesjonalizmu i przekazywanie wartościowych informacji poprzez filmy reklamowe i korporacyjne,

  • nowoczesne – filmy promocyjne z drona w doskonałej jakości? Zaskakujące efekty dźwiękowe i wizualne? Możesz być pewien, że reklama twojej firmy doskonale odda jej charakter i dynamikę rozwoju!

 

 

 

Efektowna reklama z lotu ptaka

 Filmy reklamowe dla firm adaptujące efektowne ujęcia z powietrza zyskują na dynamice, a ponadto angażują uwagę widza, gdyż przypominają od strony operatorskiej zabiegi stosowane w obrazach fabularnych. Ruchomy kadr, który wprowadza widza przez okno do przestrzeni wewnętrznej - to zaintryguje niemal każdego. Tego rodzaju rozwiązania sprawdzają się w przedsięwzięciach, takich jak produkcja spotów promujących atrakcyjne przyrodniczo regiony, czy też miejsca o ciekawej architekturze. Oprócz pracy w przestrzeniach otwartych, oferujemy także profesjonalne realizacje studyjne.

Jako profesjonaliści, dokładamy wszelkich starań, by każdy zrealizowany przez nas film reklamowy dla firm cechował się niebanalnym scenariuszem i niepowtarzalnymi ujęciami. W trakcie tworzenia tego typu materiałów zwracamy uwagę na każdy, najmniejszy nawet szczegół. Produkcja filmów w naszym wykonaniu to gwarancja sukcesu!

 

 Masz pytania?

Odezwij się, z chęcią pomożemy!